Claire Julie Venema

CLAIRE JULIE VENEMA: ‘LIEFS, ANONIEM’

Online tentoonstelling
2 februari 2019
The Vulva Gallery, Hilde Atalanta
Sex Education, Netflix Original
Orgasms, Diego Beyro
Orgasms, Diego Beyro
Illustraties, Puck Rietveld
99gram.nl voor alle vragen over eten, gewicht, lichaam en uiterlijk
Erotic Nudes from 3D optical Illusion, Nester Formentera
Erotische collages, Jacqueline Mak
Allure Art Kit: maak je eigen abstracte kunstwerk door seks te hebben op het doek
Illustraties, Xavier Schipani
Illustraties, Toshio Saeki
Waterverfschilderijen, Jenny Edbrooke
Girlscene.com forum over Seks&zo

Weet je het nog, de argeloze, groene, ongerepte en zuivere gedachtes? De eerste vragen, fantasieën en fascinaties, jouw diepste zorgen als angstige maar toch wel opgewonden tiener?

Duizenden vragen in het hoofd van je hormonale lichaam over seks, geilheid, piemels, vagina’s, masturberen en porno. Waar je vroeger het meidenblad de Tina schreef over jouw onwetendheid en de antwoorden giechelend met je vriendinnen op je bed voorlas, staat het internet nu vol met vragen van wanhopige tieners die opeens te maken krijgen met seks, het lichaam en verlangens. Maar erover praten in de echte wereld, ‘ho maar’. Uit schaamte, angst of ja… waarom eigenlijk niet?

Ik ben er denk ik wel aan toe maar ik heb geen idee hoe ”het” moet. Ik bedoel, hoe weet je nou hoe het moet? Ik zou er graag met iemand over willen praten maar ik schaam me en weet niet met wie. Hebben jullie dit ook, of ben ik echt zo raar…” – Liefs, anoniem

‘Liefs, anoniem’ vertelt het verhaal dat de taboes niet uit de weg gaat en de beschamende vragen onbeschaamd wil maken. Het geeft je wellicht blosjes op je wangen.

Advertenties

Ook adverteren op mistermotley.nl ? Stuur dan een mail naar advertenties@mistermotley.nl

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

* verplicht